Интересные факты

«Проведення громадського моніторингу забезпечення права на освіту внутрішньо переміщених осіб»

Впродовж лютого – березня 2015 року в межах реалізації проекту з моніторингу реалізації права на освіту внутрішньо переміщених осіб, здійснюваного Запорізькою міською молодіжною організацією «Степ» при підтримці Міжнародного фонду «Відродження».  подробнее »

Результати соціологічного дослідження з вивчення ситуації з забезпеченням права на освіту внутрішньо переміщених осіб.

Соціологічний супровід дослідження питання з забезпеченням та реалізацією права на освіту внутрішньо переміщених осіб складався з декількох етапів.

Перший етап дослідження полягав в…

Отриманні офіційних даних щодо чисельності зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб дошкільного та шкільного віку, а також даних щодо кількості дітей, що навчаються у закладах дошкільної та середньої освіти на території Запорізької області.

Волонтерство – це рух життя

Тренінг-семінар з такою назвою з 13 по 15 вересня 2013 р. в м. Бердянськ провела Запорізька міська молодіжна громадська організація «СТЕП» в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

 

Учасниками були 25 представників активної молоді м. Запоріжжя і області віком від 16 до 35 років.

Увага на семінарі була зосереджена на обговоренні наступного кола питань:  подробнее »

«Волонтерство – це рух життя»

 

Успішний досвід учасників тренінгу-семінару, який відбувся у м. Бердянськ з 13 по 15 вересня в рамках проекту «Волонтерство – це рух життя» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США

Волонтерство – це рух життя. Тренінг-семінар з такою назвою пройшов у Чернігівці Запорізької області.  подробнее »

Любовь остается главным мотивом украинской молодежи для бракосочетания

Любовью руководствуются 66.9% опрошенных в ходе общенационального исследования, проведенного Институтом семьи и брака. Об этом сообщил корреспонденту УКРИНФОРМа социолог, учредитель компании Research&Branding Group Евгений Копатько.

39,2% респондентов назвали приоритетным желание иметь детей, 32,5% - общность взглядов и интересов, а 4,9% заявили, что женятся ради улучшения материального положения.

Что касается практики заключения брачного контракта, то более половины, а именно 59,3% респондентов, относятся к этому положительно.
  подробнее »

RSS-материал