Проекты СМХУ

«Чистый взгляд» - спасает молодое поколение!

С 26 октября по 30 ноября 2012 года Украиной прошла традиционная информационная кампания "Чистый взгляд", направленная на борьбу с табакокурением, алкоголизмом, наркоманией, и на популяризацию нравственных ценностей и здорового образа жизни.

В рамках программы был проведен ряд информационных мероприятий, в частности, в 13 областях Украины было размещено информационные билборды, в Киеве на 14 станциях метро вдоль эскалаторов было размещено лайт-боксы с сюжетами о опасности вредных привычек и важности здорового образа жизни, моральности и духовности. Кроме этого студенты более 100 вузов Украины получили 90 700 информационных флаеров о опасности вредных привычек и важности здорового образа жизни, моральности и духовности.  подробнее »

"Чистий погляд" бореться за здоров'я молоді !

Подари жизнь - не делай абортЗ 22 листопада по 6 грудня у Київському метрополітені на лайт-боксах ескалаторів проходила інформаційна рекламна кампанія “Чистий погляд” спрямована на боротьбу з тютюнопалінням, алкоголізмом, наркоманією, та на популяризацію моральних цінностей та здорового способу життя.подробнее »

На Рівненщині наркоманів лікують вірою


Їх усіх називають учнями — і 17-річних, і 60-річних. Безхатьки, люди з двома вищими освітами, діти відомих батьків, вчаться жити по-новому: лікуючи душу і звільняючись від алкогольної, наркотичної та ігрової залежності.
Читайте також:

Як у Рівному міська влада писанки розмальовували [+ФОТО]

У Рівному надрукували перші місцеві марки

"Кардинал-Рівне" виграв у львівського "ТВД"

У Рівному склали пазл до Дня космонавтики
  подробнее »

КАПЛЯ КРОВИ РАДИ СПАСЕНИЯ ЖИЗНИ

КАПЛЯ КРОВИ РАДИ СПАСЕНИЯ ЖИЗНИ

5 НОЯБРЯ 2010 г. с 8:30 до 14:00  подробнее »

«Християнські цінності в сучасній юридичній практиці»

 I Всеукраїнська конференція молодих юристів-християн

  «Християнські цінності в сучасній юридичній практиці»

16-17 жовтня в Херсоні на базі Таврійського християнського університету відбулась Перша всеукраїнська конференція молодих християн-юристів.  подробнее »

RSS-материал