"Чистий погляд" бореться за здоров'я молоді !

Подари жизнь - не делай абортЗ 22 листопада по 6 грудня у Київському метрополітені на лайт-боксах ескалаторів проходила інформаційна рекламна кампанія “Чистий погляд” спрямована на боротьбу з тютюнопалінням, алкоголізмом, наркоманією, та на популяризацію моральних цінностей та здорового способу життя. Крім цього в 14 областях України студентам понад 100 вузів було роздано 80 000 інформаційних флаєрів на дану тематику. Дану інформаційну кампанію організувала ВМГО «Спілка молодих християн України».

“Програма «Чистий погляд» виникла, у тому числі, і як відповідь на ряд гострих соціальних проблем, що зачепили українське суспільство. Адже нині ми бачимо дедалі більше погіршення ситуації із здоровям молодого покоління, серед молоді зростає вживання тютюну, алкоголю, наркотиків, спостерігається зменшенням духовності та моральності, внаслідок чого молоде покоління формується без чітких моральних та життєвих орієнтирів, це викликає дедалі більше поширення негативних та шкідливих звичок серед української молоді.

Нинішні державні та громадські ініціативи спрямовані, як правило, на вирішення наслідків, а не на боротьбу з причиною вищезгаданих проблем. Причиною ж вказаних вище негативних явищ серед молоді на наш погляд є агресивне пропагування шкідливих звичок в Україні через телебачення, рекламу, інтернет, окрім цього збільшення бездуховності молодих людей, нівелювання моральності, загальноприйнятих цінностей та авторитетів, зниження ролі сім’ї тощо, внаслідок цього молодь не має чітких моральних та життєвих орієнтирів та через це не бачить доцільність вести здоровий спосіб життя, а дедалі більше заповнює своє дозвілля шкідливими звичками. Про це говорять дослідження міжнародних експертів, які вказують на те, що дитячий та підлітковий алкоголізм, тютюнопаління та наркоманія набрали в Україні дуже загрозливих масштабів та роблять її одним із лідерів в Європі у цьому рейтингу.

Для боротьби з розповсюдженням алкоголізму, паління, наркоманії та інших шкідливих звичок серед української молоді, та популяризації серед молоді духовного та морального світогляду та здорового способу життя, ВМГО «Спілка молодих християн України» за підтримки Державної служби молоді та спорту України провела з 22 листопада по 7 грудня провели інформаційну програму “Програма популяризації духовних і моральних цінностей та здорового способу життя «Чистий погляд».

Даною програма має привернути увагу української молоді та громадськості, до важливості здорового способу життя в житті молодої людини та необхідності формування світогляду молодої людини на основі загальнолюдських та християнських цінностей. Чистий погляд

У Київському метрополітені на лайт-боксах розташованих на ескалаторах станцій метрополітену біля великих вузів, експонувалися інформаційні рекламні сюжети щодо боротьби з тютюнопалінням, алкоголізмом, наркоманією, популяризацією моральних цінностей та здорового способу життя. Дана кампанія відбуватиметься на станціях метро: «Майдан незалежності», «Хрещатик», «Палац Спорту», «Печерска», «Політехнічний інститут», «Університет», «Либідська», «З.Ворота», «Лукянівська», «Вокзальна». Також в рамках інформаційної кампанії серед студентів м. Київ, Чернігів, Суми, Харків, Полтава, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Херсон, Одеса, Вінниця, Хмельницьк, Тернопіль, Рівне, Житомир було розповсюджено флаєри щодо небезпеки та шкідливості алкоголю, тютюну, наркотиків.

Результатом проведення програми має стати формування у широкого кола молодих людей України та їх батьків розуміння важливості здорового способу життя для молодої людини та небезпеки шкідливих звичок і причину їх стрімкого поширення серед молоді. Привернення уваги молодого покоління до необхідності перегляду життєвої парадигми та більш глибокого осмислення свого життя. Враховуючи те, що нинішні студенти – це майбутні педагоги та висококваліфіковані фахівці, що будуть працювати та виховувати молоде покоління в різних куточках нашої держави, то провівши інформаційну кампанію серед них, та прищепивши правильні погляди на питання моральних цінностей та здорового способу життя – можна вплинути на багато областей та міст, куди вони повернуться працювати та жити. Та будуть впродовж життя нести ті цінності та ідеали, які прищеплені їм.